🇺🇸 USD 48,92₺ ▼0.07%
🇪🇺 EUR 55,74₺ ▲0.13%
🥇 ALTIN 6.739₺ ▲0.54%
₿ BTC 4,11M₺ ▼0.73%
26 Eylül 2026, Cumartesi |

#Can Kaybı

Venezuela'daki Depremlerde İki Profesyonel Futbolcunun Ailesi Hayatını Kaybetti
Dünya

Venezuela'daki Depremlerde İki Profesyonel Futbolcunun Ailesi Hayatını Kaybetti

Venezuela'da meydana gelen yıkıcı depremlerde en az 1.450 kişi hayatını kaybetti. Felakette iki profesyonel futbolcunun ailesi ve genç sporcular yaşamını yitirdi.

2 ay önce

Lübnan Sağlık Bakanlığı: İsrail Saldırılarında Can Kaybı 4 Bin 247'ye Yükseldi
Dünya

Lübnan Sağlık Bakanlığı: İsrail Saldırılarında Can Kaybı 4 Bin 247'ye Yükseldi

Lübnan Sağlık Bakanlığı, İsrail'in 2 Mart'tan bu yana Lübnan'a düzenlediği saldırılarda hayatını kaybedenlerin sayısının 4 bin 247'ye, yaralıların ise 12 bin 195'e yükseldiğini duyurdu.

2 ay önce

Nevşehir'de Hatalı Sollama Kaynaklı Trafik Kazası: 1 Ölü, 5 Yaralı
Gündem

Nevşehir'de Hatalı Sollama Kaynaklı Trafik Kazası: 1 Ölü, 5 Yaralı

Nevşehir Alacaşar köyü girişinde hatalı sollama sonucu iki otomobil kafa kafaya çarpıştı. Kazada 1 kişi hayatını kaybederken, 5 kişi yaralandı.

2 ay önce

Balıkesir'de Trafik Kazası: 2 Ölü, 3 Ağır Yaralı
Gündem

Balıkesir'de Trafik Kazası: 2 Ölü, 3 Ağır Yaralı

Balıkesir Edremit'te iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi ağır yaralandı.

2 ay önce

Venezuela'daki Depremler Sonrası Bilançosu Ağırlaşıyor: Can Kaybı 1400'ü Geçti
Dünya

Venezuela'daki Depremler Sonrası Bilançosu Ağırlaşıyor: Can Kaybı 1400'ü Geçti

Venezuela'da meydana gelen 7.2 ve 7.5 büyüklüğündeki depremlerin ardından can kaybı 1400'ü geçti. On binlerce kişi hala kayıpken, kurtarma çalışmaları aralıksız sürüyor.

2 ay önce

Venezuela'daki Depremler Sonrası Can Kaybı 1430'a Yükseldi: 430 Artçı Sarsıntı Kaydedildi
Dünya

Venezuela'daki Depremler Sonrası Can Kaybı 1430'a Yükseldi: 430 Artçı Sarsıntı Kaydedildi

Venezuela'da meydana gelen 7,2 ve 7,5 büyüklüğündeki depremler sonrası can kaybı 1430'a yükseldi. 430 artçı sarsıntı kaydedilirken binlerce aile evsiz kaldı.

2 ay önce

Venezuela'da Deprem Bilançosu Ağırlaşıyor: Can Kaybı 1430'a Dayandı
Dünya

Venezuela'da Deprem Bilançosu Ağırlaşıyor: Can Kaybı 1430'a Dayandı

Venezuela'da 25 Haziran'da meydana gelen 7,2 ve 7,5 büyüklüğündeki depremler sonrası can kaybı 1430'a, yaralı sayısı ise 3 bin 238'e yükseldi.

2 ay önce

Lübnan Sağlık Bakanlığı: İsrail saldırılarında can kaybı 4 bin 243'e ulaştı
Dünya

Lübnan Sağlık Bakanlığı: İsrail saldırılarında can kaybı 4 bin 243'e ulaştı

Lübnan Sağlık Bakanlığı, İsrail'in 2 Mart'tan bu yana sürdürdüğü saldırılarda hayatını kaybedenlerin sayısının 4 bin 243'e, yaralıların ise 12 bin 186'ya ulaştığını duyurdu.

2 ay önce

Venezuela'daki Depremde Can Kaybı 920'ye Ulaştı
Dünya

Venezuela'daki Depremde Can Kaybı 920'ye Ulaştı

Venezuela'da yaşanan depremler neticesinde hayatını kaybedenlerin sayısı 920'ye, yaralı sayısının ise 3 bin 360'a yükseldiği bildirildi.

2 ay önce

Kahramanmaraş'ta Bina Yangını: 2 Can Kaybı
Gündem

Kahramanmaraş'ta Bina Yangını: 2 Can Kaybı

Kahramanmaraş'ta bir binada çıkan yangında 2 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

3 ay önce

Hindistan'da Yangın Faciası: En Az 15 Kişi Yaşamını Yitirdi
Dünya

Hindistan'da Yangın Faciası: En Az 15 Kişi Yaşamını Yitirdi

Hindistan'ın Lucknow kentindeki bir animasyon ve 3D oyun eğitim merkezinde çıkan yangında 15 kişi yaşamını yitirdi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

3 ay önce

Hindistan'da Eğitim Enstitüsünde Yangın: 14 Kişi Yaşamını Yitirdi
Dünya

Hindistan'da Eğitim Enstitüsünde Yangın: 14 Kişi Yaşamını Yitirdi

Hindistan'ın Lucknow kentindeki bir eğitim enstitüsünde çıkan yangında en az 14 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi. Can kaybının artmasından endişe ediliyor.

3 ay önce

Isparta Gelendost'ta Midibüs Devrildi: 5 Ölü, 25 Yaralı
Gündem

Isparta Gelendost'ta Midibüs Devrildi: 5 Ölü, 25 Yaralı

Isparta'nın Gelendost ilçesinde bir midibüsün devrilmesi sonucu 5 kişi hayatını kaybetti, 25 kişi yaralandı. Kazada yolcuların tamamının kadın olduğu bildirildi.

3 ay önce

Isparta'da Tur Minibüsü Şarampole Yuvarlandı: 4 Ölü, 16 Yaralı
Gündem

Isparta'da Tur Minibüsü Şarampole Yuvarlandı: 4 Ölü, 16 Yaralı

Isparta Gelendost'ta yağış nedeniyle kontrolden çıkan tur minibüsünün şarampole yuvarlanması sonucu 4 kişi yaşamını yitirdi, 16 kişi yaralandı.

3 ay önce

İsrail'in Lübnan'a Düzenlediği Hava Saldırılarında Can Kaybı 47'ye Yükseldi
Dünya

İsrail'in Lübnan'a Düzenlediği Hava Saldırılarında Can Kaybı 47'ye Yükseldi

İsrail ordusunun Lübnan'a yönelik gece saatlerinden bu yana gerçekleştirdiği hava saldırılarında can kaybı 47'ye yükseldi.

3 ay önce

Lübnan Sağlık Bakanlığı: İsrail Saldırılarında Can Kaybı 3 Bin 912'ye Ulaştı
Dünya

Lübnan Sağlık Bakanlığı: İsrail Saldırılarında Can Kaybı 3 Bin 912'ye Ulaştı

Lübnan Sağlık Bakanlığı, İsrail saldırılarında hayatını kaybedenlerin sayısının 3 bin 912'ye, yaralı sayısının ise 11 bin 873'e yükseldiğini duyurdu.

3 ay önce

Hakkari Yüksekova'da Kavşak Kazası: 3 Ölü, 2 Yaralı
Gündem

Hakkari Yüksekova'da Kavşak Kazası: 3 Ölü, 2 Yaralı

Hakkari Yüksekova'da yolcu minibüsü ile yük kamyonunun kavşakta çarpışması sonucu meydana gelen feci kazada 3 kişi yaşamını yitirdi, 2 kişi yaralandı.

3 ay önce

Lübnan Sağlık Bakanlığı: İsrail Saldırılarında Can Kaybı 3 Bin 884'e Ulaştı
Dünya

Lübnan Sağlık Bakanlığı: İsrail Saldırılarında Can Kaybı 3 Bin 884'e Ulaştı

Lübnan Sağlık Bakanlığı, İsrail'in 2 Mart'tan bu yana Lübnan'a düzenlediği saldırılarda hayatını kaybedenlerin sayısının 3 bin 884'e, yaralı sayısının ise 11 bin 856'ya yükseldiğini duyurdu.

3 ay önce

Lübnan Sağlık Bakanlığı: İsrail Saldırılarında Can Kaybı 3 Bin 826'ya Ulaştı
Dünya

Lübnan Sağlık Bakanlığı: İsrail Saldırılarında Can Kaybı 3 Bin 826'ya Ulaştı

Lübnan Sağlık Bakanlığı, İsrail saldırılarında hayatını kaybedenlerin sayısının 3 bin 826'ya, yaralı sayısının ise 11 bin 851'e ulaştığını duyurdu.

3 ay önce

ABD Missouri'de Uçak Kazası: 12 Kişi Yaşamını Yitirdi
Dünya

ABD Missouri'de Uçak Kazası: 12 Kişi Yaşamını Yitirdi

ABD Missouri eyaletinde, paraşütçü taşıyan bir uçağın tarlaya düşmesi sonucu 12 kişi hayatını kaybetti. Kazayla ilgili incelemeler sürüyor.

3 ay önce

📑 Gündem

Kategori seçilmedi
📊 Döviz Kurları
🇺🇸 USD
48,9163₺ ▼0.07%
🇪🇺 EUR
55,7431₺ ▲0.13%
🇬🇧 GBP
64,8058₺ ▲0.20%

Hava Durumu

☁️
23°C
Bulutlu
Hissedilen
21.8°
Min/Max
17°/24°
Nem
61%